Bygg och anläggning

Har du funderingar eller vill du göra en förfrågan kring ditt nästa uppdrag?

Kontakta oss gärna på våra gruppnummer så kommer våra transportledare att hjälpa dig.

Kontaktpersoner

Jan-Eric Lindberg

tf AO-chef – Bygg & anläggning

Direkt: 0660-798 10
Mobil: 070-585 23 49
jan-eric.lindberg@ornfrakt.se

Eva Bergström

Administratör

Direkt: 0660-798 41
eva.bergstrom@ornfrakt.se

Agneta Domeij

Administratör

Direkt: 0660-798 15
agneta.domeij@ornfrakt.se

Mattias Modin

Produktionsledare – Kramfors

Direkt: 0660-798 11
Mobil: 072-707 98 11
mattias.modin@ornfrakt.se

Robert Byhlund

Produktionsledare – Örnsköldsvik

Direkt: 0660-798 13
Mobil: 072-553 38 13
robert.byhlund@ornfrakt.se

Jonas Nilsson

Transportledare

Direkt: 0660-798 28
Mobil: 070-332 90 10
jonas.nilsson@ornfrakt.se

Per Strandberg

Transportledare

Direkt: 0660-798 19
Mobil: 070-637 98 35
per.strandberg@ornfrakt.se

Kontakta oss

Tel. växel 0660-798 00

Postadress

Örnfrakt Ek. Förening
Box 124, 891 23 Örnsköldsvik

Besöksadress

Huvudkontor och terminal (utlämningsställe):
Skortsedsvägen 10, Örnsköldsvik

Besökstider

Kontor: Mån-Fre 07:30-16:30
Paketutlämning: Mån-Fre 08:00-16:30

Hitta till oss

Vi bryr oss om din integritet

Vi söker därför samtycke att hantera din information.
Läs vår integritetspolicy här.

Hittar du inte den du söker?
Ring 0660-798 00 så hjälper vi dig.