Logistik

Har du funderingar eller vill du göra en förfrågan kring ditt nästa uppdrag?

Kontakta oss gärna på våra gruppnummer så kommer våra transportledare att hjälpa dig.

Kontaktpersoner

Jens Hållander

AO-chef – Logistik

Direkt: 0660-798 47
jens.hallander@ornfrakt.se

Rikard Löfdahl

Produktionsansvarig – Fjärr och Special

Direkt: 0660-798 39
rikard.lofdahl@ornfrakt.se

Anna Hallams

Administratör (Föräldraledig)

Direkt: 0660-798 26
anna.hallams@ornfrakt.se

Jenny Back Vangararai

Transportledare – Fjärr

Direkt: 0660-798 46
jenny.back@ornfrakt.se

Göran Jonsson

Transportledare – Fjärr

Direkt: 0660-798 02
goran.jonsson@ornfrakt.se

Thomas Östman

Transportledare – Fjärr

Direkt: 0660-798 17
thomas.ostman@ornfrakt.se

Anna Bredin

Transportledare – Special

Direkt: 0660-798 40
anna.bredin@ornfrakt.se

Tom Maiden

Transportledare – Special

Direkt: 0660-798 29
tom.maiden@ornfrakt.se

Johan Lundberg

Transportledare – Special

Direkt: 0660-798 03
johan.lundberg@ornfrakt.se

Dennis Mikaelsson

Transportledare – Special

Direkt: 0660-798 34
dennis.mikaelsson@ornfrakt.se

Jonas Häggström

Produktionsansvarig – Terminal & Distribution

Direkt: 0660-798 42
jonas.haggstrom@ornfrakt.se

Tomas Andersson

Transportledare – Distribution

Direkt: 0660-798 35
tomas.andersson@ornfrakt.se

Daniel Hållberg

Transportledare – Distribution

Direkt: 0660-798 49
daniel.hallberg@ornfrakt.se

Fredrik Olsson

Terminalarbetare

Direkt: 0660-798 32
terminalen@ornfrakt.se

Mattias Hedell

Terminalarbetare

Direkt: 0660-798 32
terminalen@ornfrakt.se

Kontakta oss

Tel. växel 0660-798 00

Postadress

Örnfrakt Ek. Förening
Box 124, 891 23 Örnsköldsvik

Besöksadress

Huvudkontor och terminal (utlämningsställe):
Skortsedsvägen 10, 891 51 Örnsköldsvik

Besökstider

Kontor: Mån-Fre 07:30-16:30
Paketutlämning: Mån-Fre 08:00-16:30

Hitta till oss

Vi bryr oss om din integritet

Vi söker därför samtycke att hantera din information.
Läs vår integritetspolicy här.

Hittar du inte den du söker?
Ring 0660-798 00 så hjälper vi dig.